درباره ما2018-12-05T10:09:58+03:30

درباره ما

معرفی شرکت فلات صنعت ابنیه

شرکت فلات صنعت ابنیه به عنوان زیر مجموعه ساختمانی « فلات – سامان » ، در سال های اخیر عهده دار فعالیت های عمرانی و ساختمانی متعددی بوده است.

این شرکت با بهره گیری از کادر متخصص و مجرب و با بکارگیری تجهیزات و ماشین آلات پیشرفته موفق شده است گام های مهمی در آبادانی کشور برداشته و تا کنون در زمینه های متعددی از جمله طراحی و اجرای ساختمان های مسکونی، تجاری، اداری، طراحی و اجرای سازه های هیدرولیکی، تصفیه خانه ها، سازه های صنعتی و انواع دیگر سازه های بتنی و فولادی و … فعالیت داشته و در تمامی موارد رضایت کارفرمایان را نسبت به خود جلب کرده است.

شرکت فلات صنعت ابنیه فعالیت درعرصه های پیمانکاری عمومی و مشارکت در سرمایه گذاری، احداث و بهره برداری از پروژه های بزرگ حوزه های عمرانی (ساختمان ،حمل و نقل، تاسیسات و تجهیزات، انرژی و …) را از طریق مدیریت این فعالیت ها و توسعه شبکه ای از شرکتهای همکار تامین کننده مالی، مهندسی، تدارکات، احداث و بهره مندی برگزیده است. این شرکت در حال حاضر با دارا بودن پتانسیل بالای فنی ، اجرایی و مالی آمادگی اجرای پروژه هایی به صورت EPC /EPCF  را دارا می باشد.

واحد های فعال شرکت

شرکت فلات صنعت ابنیه در جهت پیشبرد هرچه بهتر اهداف خود ، خدمات مدیریت طرح ، تامین تجهیزات ، و مدیریت ساخت پروژه های عمرانی را در واحد های فعال ذیل به انجام می رساند

  • واحد طراحی مهندسی :

شامل واحد های سیویل و سازه ، برق و مکانیک (تاسیسات ) جهت تولید نقشه های اجرایی پروژه ها .

  • واحد تولیدی

شامل واحد های مستقر در کارخانه جهت تولید انواع مصالح و تجهیزات ساختمانی مورد نیاز در پروژه ها .

  • واحد بازرگانی

شامل واحد بازرگانی داخلی و خارجی جهت پیگیری ، خرید و تامین مصالح و تجهیزات مورد نیاز در پروژه ها .

  • واحد اجرایی

شامل گروه های مقیم در کارگاه ها جهت اجرای دقیق پروژه ها .

  •  واحد نظارت و نظارت عالیه

شامل واحد های کنترل اجرا ، بر پایه استانداردهای مورد نیاز در پروژه ها