خانه2020-11-10T13:11:19+03:30

شرکت فلات صنعت ابنیه ، در سالهای اخیر عهده دار فعالیت های عمرانی و ساختمانی متعددی بوده است.

این شرکت با بهره گیری از کادر متخصص و مجرب و با بکارگیری تجهیزات و ماشین آلات پیشرفته موفق شده است گام های مهمی در آبادانی کشور برداشته و تا کنون در زمینه های متعددی از جمله طراحی و اجرای ساختمان های مسکونی، تجاری، اداری، طراحی و اجرای سازه های هیدرولیکی، تصفیه خانه ها، سازه های صنعتی و انواع دیگر سازه های بتنی و فولادی و … فعالیت داشته و در تمامی موارد رضایت کارفرمایان را نسبت به خود جلب کرده است.

شرکت فلات صنعت ابنیه فعالیت درعرصه های پیمانکاری عمومی و مشارکت در سرمایه گذاری، احداث و بهره برداری از پروژه های بزرگ حوزه های عمرانی (ساختمان ،حمل و نقل، تاسیسات و تجهیزات، انرژی و …) را از طریق مدیریت این فعالیت ها و توسعه شبکه ای از شرکتهای همکار تامین کننده مالی، مهندسی، تدارکات، احداث و بهره مندی برگزیده است. این شرکت در حال حاضر با دارا بودن پتانسیل بالای فنی ، اجرایی و مالی آمادگی اجرای پروژه هایی به صورت EPC /EPCF  را دارا می باشد.

فرصت های شغلی در فلات صنعت ابنیه

فلات صنعت ابنیه از ابتدا، با اعتقاد به اینکه سرمایۀ اصلی هر سازمان، نیروی انسانی آن است، جذبِ افراد متخصص و سخت‌کوش را سرلوحۀ راهبردهای توسعۀ منابع انسانی خود قرار داد و با فراهم آوردن فرصت‌های شغلی یکسان برای عموم دانش‌آموختگان، راهکارهای معینی را برای جذب و استخدامِ افراد منتخب و واجد صلاحیت ساماندهی کرد تا بدنۀ کارشناسی و مدیریتی ممتاز و متمایزی را ایجاد کند و توسعه دهد. شما برای پیوستن به گروه ما، چنانچه خود را آماده همکاری و ارائه درخواست کار میدانید. فرم مربوطه را تکمیل و ارسال نمایید. پس از ارزیابی اولیه درخواست شما بر اساس رویه های سازمانی با شما تماس گرفته خواهد شد.